Versions Compared

Key

 • This line was added.
 • This line was removed.
 • Formatting was changed.

Меню налаштування надає можливість коригувати налаштування попередньої реєстрації в окремих сервісних центрах.

Таблиця доступних СЦ

Налаштування попередньої реєстрації

Для налаштування натисніть олівець навпроти необхідного сервісного центру.
У з'явившомуся меню, у спливаючому списку оберіть необхідний тип з доступних.


За замовчуванням стоїть «Не дозволена реєстрація»

При виборі одного з типів з'являться додаткові налаштування, розглянемо приклад «Дозволена (розраховується кількість клієнтів на інтервал часу)»


В блоці Налаштування є можливість задати інтервал часу і кількість клієнтів з попередньою реєстрацією які можуть буди оброблені в заданий проміжок часу.
Якщо прапори активні - то при реєстрації необхідно буде вказувати зазначені нижче данні.

 • Необхідна перевірка за номером 
 • Необхідна перевірка за ІНН
 • Необхідна перевірка за паспортом

В блоці Період дозволенний для попередньої реєстрації - вказується період в який реєстрація можлива, якщо поля порожні "за замовчуванням" - реєстрація проходить без обмежень по періоду.

Розглянемо логіку Періодів дозволенних для попередньої реєстрації на прикладі поля "Початок статичного інтервалу для реєстрації через інтернет"

 1. Якщо поля порожні "за замовчуванням" - реєстрація проходить без обмежень по періоду.
 2. Якщо в полі вказана дата то реєстрація можлива в період з "стартова дата" плюс кількість днів вказана в полі "Кількість днів що доступно при реєстрації через інтернет" 
  1. Реєстрація неможлива, якщо поточна дата менша за стартову - вказану в полі "Початок статичного інтервалу для реєстрації через інтернет"
 3. Якщо в полі "Початок статичного інтервалу для реєстрації через інтернет" клацнути правою кнопкою мишки - з'явиться календар з можливістю обрати стартову дату:

Image Added

В блоці Реєстрація на поточний день є можливість ввімкнути реєстрацію на поточний день, і задати час відстрочки від моменту завершення налаштування.
В блоці Термінал реєстрації є можливість ввімкнути-вимкнути «попередню реєстрацію на терміналі» а також «Підтвердження попередньої реєстрації клієнта» - при попередній реєстрації з підтвердженням, клієнту буде виданий унікальний восьмизначний код тільки із цифр, який необхідно буде ввести перед початком обслуговування. 

Задавши необхідні параметри натисніть "Зберегти" або "відміна"

Назад

Table of Contents