Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

В даному меню є можливість зареєструвати клієнта в ручному режимі, також є список з вже створеними попередніми реєстраціями по датам, при натисненні на дату у спливаючому списку зобразяться всі послуги зареєстровані на цей день, їх час і додаткова інформація, натиснувши на олівець навпроти необхідної послуги з'явиться можливість її редагувати.

Створення запису попередньої реєстрації


Для створення нової попередньої реєстрації натисніть кнопку «+Додати» з'явиться меню з налаштуваннями, по завершенні налаштування натисніть «Додати» послуга буде додана в список «попередніх реєстрацій» і з'явиться зображення з номером чека і можливістю його роздрукувати. 

Image Modified


Image ModifiedНеобхідні поля для заповнення

...

Послуга – оберіть послугу за якою буде виконана попередня реєстрація.
Дата – Поле стане активним після того як обрали послугу. У спливаючому списку є можливість обрати день коли послуга активна в залежності від налаштування розкладу в «Організація –Сервісний центр»Інтервал часу – спливаючий список стає активним після того як задали дату.
Можна обрати час коли буде проведене обслуговування клієнта

...

«Чек»

Кнопка «Код підтвердження» буде активна якщо в меню «Предреєстрація»-«Налаштування» ввімкнена можливість підтвердження реєстрації. Код підтвердження

...

унікальної реєстрації. 

Image Modified

Назад

Table of Contents